Специальные
 
Корзина
Пока пусто
 
Заказ в 1 "клик"
Для оформления вам нужен всего 1 “клик”.
Я покупаю Количество Цена, грн Удалить

Ваше имя

Мобильный телефон +38

Комментарий
Общая сумма:

Отправить


Завтра воскресний день. Оповідання про Божественну Літургію

Завтра воскресний день. Оповідання про Божественну Літургію
Нажмите, чтобы увеличить
Цена: 36 грн.
Наличие: В наличии
Автор: Свято-Успенская Почаевская Лавра
Рейтинг: Нет оценок

Дорогі батьки!
Ніщо так не об'єднує сім'ю і не виховує дітей, як участь в церковних Таїнствах і спільне життя в молитві, праці і трапезі. Молитва дітей розпочинається з молитви старших. Тому уважно, неквапом моліться у присутності дитини, щоб вона могла повторювати вслід за вами прості слова молитви. Важливо знайти потрібні слова, що пояснюють сенс молитв, і приклади як з життя дитини, так і з життя святих, які б донесли до душі дитини глибину і силу молитви до Господа, Пресвятої Богородиці і святих. І потім, дуже важливо навчити дітей бути в присутності Божій; це простіше зробити в храмі, де, за словами Самого Спасителя, Христос посеред нас (Мф. 18, 20).
Найголовніше богослужіння, що здійснюється в храмі, називається Літургія, що в перекладі з грецького означає «спільне служіння» або «спільну справу». Під час цієї служби звершується Таїнство Святого Причастя. Його встановив Господь наш Іісус Христос на Тайній Вечері.
На Літургію ми приходимо, щоб усім разом, соборно, вознести молитви Богу за весь світ, за свою країну, за близьких, за себе, щоб попросити сили для служіння Богу і людям.
Божественна Літургія називається також Євхаристією. Це теж грецьке слово, воно перекладається як «подячна жертва». За Літургією ми приносимо Господу в жертву хліб і вино, які силою Святого Духа перетворюються в Тіло і Кров Господа нашого Іісуса Христа. Ми дякуємо Богу за явні і неявні благодіяння, які Він робить нам через людей чи через обставини, за спасительні страждання і хресну смерть Сина Божого, Іісуса Христа, за Його Воскресіння, за Божественне милосердя.
Необхідно пам'ятати, що спільна участь в головному християнському богослужінні — Літургії — духовно об'єднає вас і вашу дитину в любові до Господа, зміцнить її в православній вірі, надасть духовні і тілесні сили на складному життєвому шляху.
Дітям до семи років можна приступати до Таїнства Святого Причастя без Таїнства Сповіді — Покаяння.
Ця книга дуже хороша, корисна і необхідна не лише дітям, але й дорослим. Появу книги з поясненням Божественної Літургії сприймаю з великою радістю. Книга допоможе багатьом людям в розумінні найважливішого Таїнства Святої Церкви. Допоможи, Боже вам у ваших трудах.
 
 
 
 
 
 
 
 

страниц: 78 с

обложка: мягкая

бумага: офсетная

шрифт: обычный

формат:  275 х 215 мм

Написать отзыв
Ваше Имя:


Ваш отзыв: Заметка: HTML теги не принимаются! Используйте обычный текст.

Рейтинг: Плохо            Хорошо

Введите код, указанный на картинке:

Нет дополнительных изображений.